AERI

O nás

Společnost Aeri s.r.o. byla založena lidmi, kteří mají dobré znalosti a dlouholetou praxi v oboru plynárenství a kteří chtějí nabídnout svým zákazníkům služby na zcela korektní bázi.

Věnujeme se hledání řešení v oblasti zkapalněných uhlovodíkových plynů a nabízíme velkoobchodní prodej propanu, propan butanu pro:
*  domácnosti do zásobníků LPG (vytápění objektů, ohřev TUV, topení)
*  techologické účely ve firmách všech velikostí
*  čerpací stanice LPG

Dodáváme propan/propan-butan po celém území České republiky a díky spolupráci s významnými subjekty v oboru a optimalizaci dopravy jsme schopni realizovat dodávky se značnou úsporou nákladů na vytápění. Proč ušetříte právě s Aeri?
Společnost Aeri je mladá, dynamická a nízko-nákladová společnost, kde lidé dělají svoji práci rádi a umí používat mozek. Všechny konkurenční společnosti nabízejí dodávky propanu/propan-butanu, Aeri nabízí komplexní přístup a řešení.

V čem je Aeri jiná

* Díky dobrým znalostem nákupního chování v tomto oboru jsme zvolili zcela odlišný přístup založený na bází vzájemné důvěry a svobodné volby zákazníka se kdykoliv rozhodnout pro svého dodavatele LPG.

* Nebojíme se konkurence, a tudíž si Vás nepotřebujeme smluvně zavazovat k odběru. Rozhodnutí, jakého dodavatele LPG si zvolíte, by mělo být zcela na Vás a my tuto obchodní politiku ctíme.

* Rádi Vám poskytneme bezplatné poradenství k výběru vhodné technologie a poskytneme komplexní řešení včetně informací o všech výhodách a nevýhodách dané realizace.

* Uvítáme jakékoliv připomínky k naší práci, neboť i my se stále učíme.

Díky tomuto přistupu jsme se stali vyhledávaným distributorem LPG právě pro ty zákazníky, kteří preferují spolehlivý, optimistický a korektní přístup. Tak se o tom přesvědčte i Vy!
 

Zaměření Aeri

* Zprostředkování dodávek zkapalněných ropných plynů určených k použití,   nabízené k prodeji nebo používané pro pohon motorů dle § 45, odst. 1, písm. e, zákona o spotřebních daních.

*  Dodávky zkapalněných ropných plynů určených k použití, nabízené k prodeji nebo používané pro výrobu tepla dle § 45, odst. 1, písm. f, zákona o spotřebních daních.

* Zprostředkování dodávek zkapalněných ropných plynů určených k použití, nabízené k prodeji nebo používané pro pohon motorů dle § 45, odst. 1, písm. g, zákona o spotřebních daních.